Autor Richard Denny
Interpret Jaroslav Ludvík
Délka 3 hod 10min
Velikost 208 MB
Typ Audiokniha kompletní
Formát MP3 ke stažení

Komunikací k Vítězství - Richard Denny

Tajemství úspěšné komunikace a prezentace

299 Kč

Bez 10 % DPH 271,82 Kč

 • Autor:Richard Denny
 • Interpret:Jaroslav Ludvík
 • Délka:3 hod 10min
 • Velikost:208 MB
 • Typ:Audiokniha kompletní
 • Formát:MP3 ke stažení
 • Vydavatel:ProgresGuru

Popis audioknihy

Komunikace a motivace jsou nezbytné pro přežití v dnešních obchodních situacích, ale také v každodenním životě.

V této audioknize britský školitelský guru Richard Denny ukazuje, jak každý z nás může obrátit své sny o úspěchu v realitu. Používá svůj inspirativní styl a ukazuje tajemství úspěšné komunikace. Tištěná verze v českém překladu nikdy nevyšla, přitom nás Richard svými názory ovlivnil stejně jako např. Dale Carnegie.

Audiokniha Komunikací k Vítězství mimo jiné také obsahuje spoustu informací a rad k prezentačním dovednostem a jak například zvládnout různé typy pohovorů. Ale také se naučíte povzbuzovat ostatní. Pochopíte jak a proč je motivovat. Ukáže vám jak používat telefon v komunikaci, jak správně komunikovat psanou formou, jak rozvíjet vaši emoční inteligenci a mnoho dalšího. Jako posluchači se ale budete věnovat hlavně sebezdokonalení a svépomoci.

Následně budete usilovat o větší úspěch, který s sebou přináší požitek, sebevědomí a štěstí v profesním životě. Budete chtít dělat pokroky ze stavu, kdy říkáte Kéž bych mohl, a začnete říkat Mohu a Dokážu to. Budete opravdu chtít zlepšit kvalitu svého života prostřednictvím seberealizace a většího úspěchu v práci.

Z audioknihy:

„Komunikace“ je jedním z nejdůležitějších slov. Bez komunikace by se hroutily firmy a padaly vlády. Přesto častá nedostatečná komunikace a neschopnost efektivně komunikovat vede ke stresu, frustraci, vzteku, nesnášenlivosti, nepochopení a zklamání. Kolikrát jsme sami slyšeli nebo řekli něco jako: „Kdybys mi to jen řekl,“ „Proč jsi to neřekl?“ „Nevyjádřil ses jasně.“?

Mezi pedagogy existuje názor, že vědění je síla. To je ale úplně špatně.Vědění není síla, je v něm potenciál pro sílu. Nejsme placeni jen za to, že znalosti máme, ale za to, jak je používáme. Nejdůležitější na našich znalostech je to, jak je použijeme, jak je předáme dál.

Negativní myšlenky a reakce jsou největším nepřítelem úspěchu, potenciálního úspěchu a štěstí. Co lidé říkají a co si myslí, jak o druhých, tak sami o sobě, může způsobit obrovské škody. Negativní komunikace nám brání mít pozitivní vztahy a vytvářet větší úspěch.

Jednou jsem se zastavil u nás na poště a obsluhoval mě sám poštmistr, kterého očividně zmáhala nuda. Zajímá se o koně, tak jsem se zeptal: „A jak se má ta vaše krásná kobylka?“ Obličej mu okamžitě rozzářil úsměv, jeho řeč těla se změnila a začal mi nadšeně povídat o svých dostihových úspěších. Těch pár minut mu rozzářilo den.Když jsem odcházel, jeden můj známý mě zpražil dotazem: „O co ti šlo?“„O nic,“ řekl jsem. „Vůbec o nic.“ Nemusíme být tak sobečtí. Můžeme někomu udělat radost a nic za to nechtít.

Jednou jsme si s Ann povídali, když řekla: „Víš, Richarde, já asi nejsem moc zajímavá.“ Na to jsem odpověděl: „To máš docela pravdu.“ Zeptala se mě, co by s tím měla dělat. Poradil jsem jí „Přestaň mluvit pořád jen o sobě, zajímej se o ostatníPtej se na jejich vlastní starosti a problémy, pak to můžete porovnat a vést normální konverzaci. Je to hrozně nudné, když jsi zaujatá jen sama sebou.“

I ty nejmenší chyby mohou vést ke konfliktům, nedůvěře, a nakonec k úplnému selhání komunikace. Abyste tomu předešli, buďte upřímní. Přiznejte své chyby.Omluvte se. Nelžete, nesnažte se vytáčet, neházejte vinu na druhé. Jednejte otevřeně a řekněte: „Omlouvám se, je to moje chyba.“

Seznam kapitol

 • 00 Úvod
 • 01 Komunikační dovednosti
 • 02 Interpersonální komunikace
 • 03 Jak pomáháte lidem
 • 04 Jednání s lidmi
 • 05 Jak efektivně dávat a dostávat instrukce
 • 06 Řeč těla
 • 07 Písemná komunikace
 • 08 Telefonická komunikace
 • 09 Porady
 • 10 Prezentační dovednosti
 • 11 Nervozita
 • 12 Příprava
 • 13 Obsah projevu
 • 14 Jak udržet pozornost publika
 • 15 Vizuální pomůcky
 • 16 Váš vzhled a přístup
 • 17 Přednes projevu
 • 18 Vytvořte si dobré návyky
 • 19 Zbavte se špatných návyků
 • 20 Otázky

Hodnocení

Romana

kniha je stručným návodem jak komunikovat. určená pro začínající manažery, pro ujasnění si jistých pravidel, obohacena názornými příkladmi, takže snadno pochopitelné i v reálných situacích. chválím

Robert

Souhrn srozumitelných rad a praktických TIPů. Osobně doporučuji :)

Stano

výborné dielo, prehľadne a stručne obsažné potrebné informácie ku komunikácii pre rôzne príležitosti... vadilo mi trochu len, splývajúce označenie či určenie kapitol a ich nadpisov. možno by bolo vhodné označenie nejakým zvukovým efektom...

Gonchar

Výborná audiokniha, dozviete sa ako vystupovať na verejnosti, akým chybám sa vyvarovať pri komunikácií a ako ich zlepšiť. Bol som s ňou spokojný a aj keď som si myslel že väčšinu chýb z minulosti som už vychytal, ešte sa našli veci na ktorých musím popracovať

Mišulka

Pre mňa od začiatku do konca veľmi hodnotná kniha. Nenašla som tam žiadny balast, ale zato veľa hodnotných a praktických informácií priamo k téme, ktorú kniha sľubuje. Tým, že ju počúvam, mi veľmi pomohlo zhrnutie na konci každej kapitoly a na čo pamätať. Interpretácia je pre moje ucho úžasná. Pomalá, stíham sa sústrediť na odborný text, veľa zmien v intonácii mi pomáhalo sústrediť sa a ľahšie si pamätať. Táto kniha ma veľmi obohatila.... více

Sempri

Vyborna audiokniha, uzitocne rady, zrozumitelne priklady. Pribehy zo zivota, ktore sa hodia. Kniha sa hodi kazdemu, kto chce zaujat aj co najmesiu skupinku ludi, od kolegov, priatelov, deti,kruzok.Velmi dobre zvoleny pan,ktory cita. Ma dobry hlas, ktory posobi terapeuticky. Davam pat hviezd vo vsetkych kategoriach.

Marek

Richard Denny je jedním z velmi kvalitních koučů a svoji kvalitou psaní se vyrovná Danu Millerovi.Tato kniha Vám za super peníze podá hodně věcí o komunikaci bez hlubšího zkoumání NLP. Určitě doporučuji všechny knihy od tohoto autora,protože mají myšlenku a skvělou cenu.

JozkoCecko

Veľmi ma to príjemne prekvapilo. Odporúčal by som ju najmä pre tých, ktorí komunikujú často s ľuďmi. Pre pracovníkov vo verejnej správe, obchodných predajcov ... . Pre ľudí ktorí sa živia prostredníctvom komunikácie. Pomôže aj v zlepšení rodinných vzťahov.

Petr

To, že je kniha o komunikaci načtena někým kdo rráčkuje je velmi překvapivé. Při prvním poslechu mne to velmi rušilo, ale obsah knihy to postupně vykompenzoval. Při druhém poslechu jsem se již soustředil hlavně na velmi dobré rady, které chci využívat ve své praxi. Obsah knihy rozhodně stojí za poslech, nedejte se odradit trochu ztíženým poslechem.

Kouzlo mluveného slova: Chris Anderson, Deepak Malhotra

Kouzlo mluveného slova

Chris Anderson, Deepak Malhotra

Čte: Jiří Schwarz, Gustav Bubník

Komunikace: D. a CH. Heath, Richard Denny

Komunikace

D. a CH. Heath, Richard Denny

Čte: Tereza Richtrová, Jaroslav Ludvík

Audiokniha Nikdy nedělej kompromis: Chriss Voss
0:00
0:00

Nikdy nedělej kompromis

Chriss Voss

Čte: Petr Hanák

Sebeprezentace: Otto Bohuš, Michelle Losekoot, Eliška Vyhnánková

Sebeprezentace

Otto Bohuš, Michelle Losekoot, Eliška Vyhnánková

Čte: Gustav Bubník, Tereza Dočkalová

Bezstarostný život s přáteli: Dale Carnegie

Bezstarostný život s přáteli

Dale Carnegie

Čte: Jiří Schwarz, Jan Hyhlík

Audiokniha Přednášejte jako na TEDu: Chris Anderson
0:00
0:00

Přednášejte jako na TEDu

Chris Anderson

Čte: Jiří Schwarz