Jak fungujeme

Vybíráme ty nejlepší tituly

Do mluveného slova převádíme knihy, které se hodně čtou a sbírají samá pozitivní hodnocení. Klademe důraz na jejich maximální přidanou hodnotu. Dobrá vzdělávací publikace rozvíjí vaše osobní já, ve všech směrech. Poradí vám v čem a jak se zlepšit, jak najít metodu, které povede k řešení vašeho problému. Podporuje vaši touhu a vůli něco dokázat, či změnit.

Natáčíme profesionálně

Největší důraz klademe na kvalitní provedení našich audioknih. Audiokniha je pro nás malé mistrovské dílo. Téměř hudební počin. Šumy, mlaskání, či nepřirozený nádech interpreta? U nás tyhle nešvary vážně nečekejte. Proč vás naše audioknihy chytnou za uši?

  • Nahrávky pořizujeme v profesionálním nahrávacím studiu.
  • Hlas jim propůjčují známí čeští herci, moderátoři a dabéři.
  • Dbáme na optimální rychlost čtení a na vhodné pauzy mezi slovy, větami a celky.
  • Nahráváme s vysokou hlasitostí a v nejvyšší možné kvalitě (stereo, 48Hz, 32Bit).
  • Pečlivě vystřiháváme všechny rušivé elementy.
  • Nahrávky převádíme do MP3 s vodoznakem (192kbps oproti klasickému 128kbps).

Proč to děláme

Myslíme. A myslíme také na vás. Podporujeme vaši kreativitu, motivujeme vás, inspirujeme. Šíříme myšlenky a zkušenosti těch, co už uspěli. Ukazujeme, že chopit se příležitosti je v podstatě hrozně jednoduché. Naše audioknihy formují prostor pro vaši seberealizaci a mohou vám výrazně zjednodušit život. Dejte si je do uší a proměňte se.

O nás

Jsme Honza a Jana. Jsme parťáci v životě i v podnikání - rodinná firma. V roce 2013 jsme si řekli, že už máme dost těžkých knih v kabelce a aktovkách, máme dost odkládání knih ve chvíli, kdy je potřeba udělat něco důležitějšího - potřebujeme audioknihy! Ale chceme slyšet to, co dává smysl. Nebudeme je tedy jen číst, ale i vybírat a vydávat! Potřebovali jsme, aby nám práce dávala smysl. Našli jsme směr.

Začali jsme u sebe

Začali jsme u sebe. Zaměřili jsme se na osobní rozvoj, profesní růst, zlepšování dovedností v byznyse. V každé hlavě se přece může zrodit projekt s velkým obsahem a dopadem. Jsme tu, abychom vás přivedli na start a provedli závodem - prostřednictvím našich audioknih.

Máme dojem, že hodně z vás to cítí jako my. Firemní prostředí už nás unavovalo, chtěli jsme něco víc, jen jsme to neuměli definovat. Práce nepřinášela radost, neposunovala nás dál.

Začali jsme hodně číst, po několika stovkách stran nám došlo, že přece můžeme spojit příjemné s užitečným. Audiokniha se stala společníkem i učitelem. Nasadit sluchátka, zaposlouchat se a trénovat mozek při každé činnosti, kdy se vám hodí volné ruce.

Vrhli jsme se do vydávání po hlavě. Nadšení nás pohltilo, i když začátky byly velmi krušné. Překážky jsme čekali - a zdolali.

Dnes jsme největším vydavatelstvím naučných a motivačních audioknih v České republice i na Slovensku.

Dobrý anděl

Pracujte na sobě. Každý den. Vytrvale.

  • Grada Albatros Melvil DS Kristin Nurnberg Crown Random Penguin Harper RD Ebury Muench Palgrave MD CP Zen Forpsi Consilium 37 Seth Dokoran Go Euro Awt Biz Profitux Hana forster Influence
  • Zen Forpsi Consilium 37 Seth Dokoran Go Euro Awt Biz Profitux Hana forster Influence Grada Albatros Melvil DS Kristin Nurnberg Crown Random Penguin Harper RD Ebury Muench Palgrave MD CP
  • Grada Albatros Melvil DS Kristin Nurnberg Crown Random Penguin Harper RD Ebury Muench Palgrave MD CP Zen Forpsi Consilium 37 Seth Dokoran Go Euro Awt Biz Profitux Hana forster Influence