Autor Pierre Franckh
Interpret Alexej Pyško
Délka 3 hod 28 min
Velikost 261 MB
Typ Audiokniha kompletní
Formát MP3 ke stažení

Jak si správně přát - Pierre Franckh

Vytvořte svůj každodenní svět

289 Kč

Bez 10 % DPH 262,73 Kč

 • Autor:Pierre Franckh
 • Interpret:Alexej Pyško
 • Délka:3 hod 28 min
 • Velikost:261 MB
 • Typ:Audiokniha kompletní
 • Formát:MP3 ke stažení
 • Vydavatel:ANAG

Popis audioknihy

Sny se uskutečňují.

Každý den, každou minutu, každou vteřinu.

Neustále si něco přejeme.

Vědomě nebo nevědomě.

Ať už tomu věříme, nebo ne.

Něco si přejeme, dokonce i když to nechceme.

Co si přejete vy?

Co se má uskutečnit ve vašem životě?

Praktická audiokniha Pierra Franckha nabízí cestu ke změně vašeho života. Během posledních třiceti let se poučil o tom, jak úspěšné přání si funguje. Z těchto vlastních zkušeností a chyb, ale i ze zkušeností mnoha dalších lidí, vytvořil 7 praktických pravidel, které nám pomohou vést život, jaký si přejeme.

Vytvořte svůj každodenní svět

Přejeme-li si správným způsobem, tak se v našem životě splní i to nemožné a nedosažitelné, prostě všechno. Fascinující je totiž to, že při správném způsobu přání si neexistují žádné hranice. Ať už jde o peníze, dům, auto, partnera, zaměstnání nebo lásku, vše je uskutečnitelné. Tam si vytváříme svůj každodenní svět. A protože my dospělí nevíme, nebo to vědět nechceme, jsme se světem, který jsme si sami vytvořili, většinou velmi nespokojení.

Ale jak člověk tyto hranice odstraní a jak si má správně přát? Jak dosáhne zcela jasného a jednoznačného vyjádření přání, aniž by neustále vysílal něco, co proti splnění jeho přání působí, anebo si dokonce přál věci, které vůbec nechce? Jak to udělat, aby „dodávku“ svého přání nepropásl? A jak se člověku podaří vytěsnit ze svého života všechno, z čeho má strach?

V této jedinečné audioknize se dozvíte, jak máte svá přání formulovat, jak odbourávat negativní očekávání a jak tyto a další překážky překonávat. Krok za krokem tak budete procvičovat úspěšná přání. Poslechněte si nejúspěšnější a nejprodávanější titul Pierra Franckha na českém trhu (více než 40 000 prodaných výtisků).

Seznam kapitol

 • 00 Úvod
 • 01 První pravidlo
 • 02 Druhé pravidlo
 • 03 Třetí pravidlo
 • 04 Čtvrté pravidlo
 • 05 Páté pravidlo
 • 06 Šesté pravidlo
 • 07 Sedmé pravidlo

Hodnocení

Majka

Pozitivní a poučná kniha, navíc krásně načtena. Pan Pyško má k tomu skvělý hlas a čte tak přesvědčivě, že nelze jinak, než vyzkoušet... A pak zjistíte, že kniha je nejen pozitivní a poučná, ale i pravdivá. Všem vřele doporučuji :-)

helena

úžasná kniha, změnila mi život

Eva K.

Perfektní! Vřele doporučuji každému, kdo to s přáními a sněním ještě nevzdal. Funguje to. ;-)

Honza Ch

super, jak jednoduché a pravdivé

Dušan

Výtečná kniha, velmi dobrý přednes.

TK

Perfektní spojení kvalitní knihy a melodického, podmanivého hlasu. Člověk se může někam posunout a zároveň má i umělecký zážitek. Vřele doporučuji!

Róbert

Poučná kniha o tom ako začať nieco si v zivote želať. Dobrý popis ako si priať. Autor popisuje ako a preco robiť veci tak a tak, čo nerobiť a prečo. Určite si to este pár krát prehrám. Osobne doporučujem

Vláďa Novotný

Kniha která vyšla po boomu Tajemství u nás, patří k tomu lepšímu co v oblasti ezoteriky vyšlo. I když v tomto případě se dá vnímat i nezeotericky, což mi došlo až po poslechu audioknihy po letech od čtení knihy. Obecně se Frankch zaměřuje na to, jak správně formulovat vnitřní přání tak, aby byly pro Vás uvěřitelné a ve výsledku pomáhali mozku směřovat jeho pozornost k tomu, co opravdu chcete. Kupodivu je to velice funkční a praktické a... více

Martina

Kniha se mi moc líbila, i přednes byl perfektní. Základní myšlenku již znám z jiných knih. V této knize byly podrobně uvedeny příklady a doporučení, jak při přání postupovat. Určitě uvedená doporučení vyzkouším.

Sempri

Tato kniha je naozaj super. Poskytuje neskutocne navody ako si spravne priat a pritahnut svoje tuzby. Ci uz v laske, financie, zdravie a pod. Funguje to na 100%, vyskusal som to neraz. Odporucam ju kazdemu, kto veri na priania. Dokonca aj ti co neveria, tak sa presvedcia. Myslim, ze sa lepsie pocuva, ako by sa citala, pretoze clovek si tie veci uvdomi a povie aha, tak to preto. Urcite s touto knihou zazijete uzasne zazracne sit... více

Audiokniha Biologie víry: Bruce H. Lipton
0:00
0:00

Biologie víry

Bruce H. Lipton

Čte: Martin Sláma

Audiokniha Labyrint pohybu: Pavel Kolář, Renata Červenková
0:00
0:00

Labyrint pohybu

Pavel Kolář, Renata Červenková

Čte: Vasil Fridrich, Romana Růžičková

Audiokniha Kvantový doktor: Amit Goswami
0:00
0:00

Kvantový doktor

Amit Goswami

Čte: Martin Sláma

Audiokniha Velmi osobní kniha o zdraví: Margit Slimáková

Velmi osobní kniha o zdraví

Margit Slimáková

Čte: Jana Mařasová, Petr Gelnar

Audiokniha Čekáme děťátko: Martin Gregora, Miloš Velemínský ml.
0:00
0:00

Čekáme děťátko

Martin Gregora, Miloš Velemínský ml.

Čte: Zdeňka Žádníková Volencová

Audiokniha Proč spíme: Matthew Walker
0:00
0:00

Proč spíme

Matthew Walker

Čte: Borek Kapitančik