Vysosejte z našich audioknih ještě víc díky nové aplikaci pro přehrávání

24.10.2017
Autor: ProgresGuru.cz

Je důležité nejen mluvit, ale taky hodně poslouchat. To nejspíš víte. Někdy je ale těžký udělat si čas, zapnout přehrávač, stáhnout novou audioknihu… S naší mobilní aplikací na přehrávání můžete čapnout šanci k seberealizaci ještě jednodušeji. Takže žádné výmluvy a s chutí do toho. Počkat. Co vlastně tahle aplikace umí?

Vysosejte z našich audioknih ještě víc díky nové aplikaci pro přehrávání

Aplikaci má dneska každej, tak my si ji taky uděláme, což?

Prrr…

Je fakt, že spousty značek a firem produkují jednu apku za druhou. Často až nesmyslně. Jenže my jsme po dlouhé době došli k závěru, že ji vy jako naši posluchači skutečně využijete a pomůže vám čerpat z audioknih ještě více know-how, inspirace a zkušeností druhých.

Zkrátka: Aplikace na přehrávání všech audioknih z našeho webu vám ještě víc zkrátí cestu k seberealizaci a jednoduššímu životu.

Nevěříte? Tak si ji nejdřív vyzkoušejte.

Ale ještě předtím vám ukážu, co všechno apka dokáže:


Přehrávání audioknih na pohodu. Odkudkoliv, kdekoliv

Sedíte si takhle ve vlaku, posloucháte bestseller Chytřeji, rychleji, lépe a v tom vám dojde přísun mluveného slova. Co teď, když do Košic je to ještě sakra daleko?

Zapnete aplikaci, připojíte se k našemu webu a z virtuální poličky si stáhnete své audio přímo do mobilu. Takže až vystoupíte v Košicích na nástupiště, bude z vás kříženec Alberta Einsteina a Charlese Duhigga.

S naší aplikací se tak kdykoliv snadno dostanete ke svým zakoupeným audioknihám. Můžete si je stahovat, kupovat nové, mazat… Zkrátka cokoliv, co se vám zrovinka hodí.

 

A co když někdo zatáhne před Popradem za záchrannou brzdu?

No, bude to zmatek. Možná vás donutí vystoupit a vy budete muset vytáhnout sluchátka z uší a pauznout přehrávání.

No problemo.

Aplikace slouží hlavně pro přehrávání, a proto je vyzbrojena funkcemi klasického přehrávače:

Pamatuje si, kde skončíte – můžete klidně poslouchat několik audioknih najednou. Vždycky se vrátíte do místa, kde čerpání cenných informací skončilo.

Dovolí vám vybírat konkrétní stopy nahrávek – Něco vás zajímá víc, něco míň, nebo si chcete osvěžit důležité pasáže. Jednoduše můžete přeskakovat mezi stopami a zvolit si ty, které vás zrovna zajímají.

 

Něco pro zarputilé milovníky vzdělávacích i odpočinkových audioknih

Milujete detektivky a třepete se nedočkavostí na poslední kousek od Larse Keplera? Nebo hltáte každou audioknihu z naší „rozvojové edice“ a chcete mít na talíři každou novinku?

Tak to máte kliku.

Díky aplikaci vám neproklouzne žádná novinka a ani nepřijdete o výhodné akce a slevy, kterými si náš e-shop často jenom hemží.

 

Ale víte co?

Stáhněte si ji z Google Play a otestujte si ji sami. To bude nejlepší.

Potěší nás, když ji okomentujete upřímným názorem. My ji pak budeme vylepšovat a vylepšovat…

 

A ještě jedna rada na závěr z úst Larryho Kinga:

„Nikdy jsem se nenaučil jedinou věc při mluvení. Poslouchejte!“