Olga Medlíková: Lektorka, konzultantka a moderátorka

09.12.2014 Progres Guru
Autor: ProgresGuru.cz

PaedDr. Olga Medlíková pracuje od roku 1996 jako soukromá lektorka, konzultantka a moderátorka. Vystudovala Pedagogickou fakultu v Ústí nad Labem a absolvovala výcviky komunikace a stres managementu, kurzy dramatické výchovy, trénink školitelů, kurzy facilitace a mediace atd. Specializuje se na trénink mluvčích, komunikaci, argumentaci, rétoriku a společenský protokol. Externě přednáší na Masarykově ústavu vyšších studií při ČVUT Praha.

Olga Medlíková: Lektorka, konzultantka a moderátorka

Zaměřuje se na výcvik managementu, pracuje pro firmy i na projektech v oblasti neziskové sféry a státní správy. Je autorkou několika knih zabývajících se komunikací a veřejným vystupováním, přispívá do řady časopisů a periodik. V únoru 2013 obdržela cenu v oblasti praktické aplikace vzdělávání dospělých a andragogiky vyhlašovanou Asociací institucí manažerského vzdělávání, Českou andragogickou společností a vzdělávacím institutem London International Graduate School.

Semináře a kurzy Olgy Medlíkové jsou skvěle vedeny, s citem pro potřeby klienta a způsob jejich vedení vychází z bohatých profesních i životních zkušeností lektorky. Všem, kterým není lhostejné, jak efektivně ovlivňují život lidí kolem sebe, je můžeme upřímně doporučit.