Seth Godin: Nejvlivnějších blogger v oblasti podnikání na světě

15.10.2014 Progres Guru
Autor: ProgresGuru.cz

SETH GODIN je autorem řady mezinárodních bestsellerů, které změnily způsob, jímž manažeři myslí a jednají. Mezi jeho nejúspěšnější a nejprodávanější patří bezesporu Tribes (Klany), Linchpin (Nepostradatelní) a Fialová kráva (Purple cow). Je jedním z nejvlivnějších bloggerů v oblasti podnikání na světě a trvale patří k jednadvaceti nejčtenějším bloggerům v angličtině.

Seth Godin: Nejvlivnějších blogger v oblasti podnikání na světě

Knihy Setha Godina byly přeloženy do více než 20 jazyků a řady titulů. V tištěné verzi jich zatím vyšlo jen 8, ale spousta jich bylo publikováno v elektronické verzi a patří k historicky nejžádanějším a nejšířenějším e-knihám. Do veřejného povědomí se Godin zapsal také jako vynikající řečník osobitého a dynamického stylu, ale zejména jako průkopník a guru digitálního direct marketingu, expert na šíření vyžádaných myšlenkových virů, úspěšný marketér a podnikatel. Současně je i zakladatelem a generálním ředitelem Squidoo.com. Žije ve Westchesteru, New York.

Více informací naleznete na jeho blogu www.SethGodin.com, doporučujeme také shlédnout některé z jeho přednášek na www.TED.com.


Jak to udělat, aby se vaše nápady šířily (cz titulky)

O klanech, které vedeme (cz titulky)