20 audioknih pro podnikatele a manažery

24.04.2020
Autor: ProgresGuru

Převážně pro podnikatele, živnostníky, ale i jejich zaměstnance jsme vytvořili speciální nabídku 20 rozvojových audioknih. Až do konce dubna si tak každou audioknihu můžete pořídit za jednotnou cenu 199 Kč. Doufáme, že vás audioknihy budou inspirovat a naleznete v nich metody a postupy, které můžete v současné situaci ihned aplikovat na váš byznys.

20 audioknih pro podnikatele a manažery

Těchto 20 audioknih jsme nevybrali náhodou. Každá z nich je doslova nabitá informacemi a doporučeními, které vám nyní a kdykoliv jindy, můžou přijít vhod. Myslíme si to, protože z každé audioknihy jsme si něco vzali, s něčím nám pomohly a některé postupy používáme dodnes. Fungují a několikrát se nám už osvědčili. Všechny audioknihy také doporučujeme svým známým, kolegům i zákazníkům. Posloucháme je opakovaně a pokaždé v nich najdeme něco nového. Zkrátka, pomáhají nám a mnoha dalším, určitě pomůžou i vám.

Nezbývá, než popřát příjemný a progresivní poslech. Ať se daří!

 

 

Audiokniha Restart, Jason Fried a David Heinemeir Hansson

1. Restart

Jason Fried a David Heinemeier Hansson

Příručka podnikatelského minimalismu vám ukáže lepší a jednodušší způsob, jak uspět v podnikání. Je stručná, srozumitelná a bez zbytečné omáčky. Ať už o podnikání teprve uvažujete, nebo už nějakou dobu podnikáte, tuto audioknihu potřebujete slyšet.

Audiokniha Nekonvenční myšlení, Anja Forster a Peter Kreuz

2. Nekonvenční myšlení

Anja Förster a Peter Kreuz

Audiokniha pro ty, kteří se zdráhají podlehnout cynismu a kteří jsou dostateční blázni, aby zkusili jednou něco nového. Jinak myslet v podnikání. Obsahuje 17 pravidel pro vítězství v byznysu, možná byste jich pár mohli nyní otestovat.

Audiokniha Lean podnikání, Ash Maurya

3. Lean podnikání

Ash Maurya

Jdete do toho, budete přece jen podnikat nebo inovovat? Mauryova audiokniha vám poskytne praktické rady a postupy, jak budovat začínající byznys a zlepšovat ten stávající. Uvádějte nápady do praxe a přejděte od plánu A k plánu, který opravdu funguje.

Audiokniha Jak zaujmout hned napoprvé, Chip a Dan Heathovi

4. Jak zajmout hned napoprvé

Chip a Dan Heathovi

Co potřebujete v byznysu určitě? Získat pozornost a dostatečně zaujmout. Naučte se prezentovat své myšlenky tak, aby nezapadly a zaujaly co největší publikum. A hlavně, aby si je lidé zapamatovali. Tato audio příručka vám s tím pomůže.

Audiokniha Pište jako copywriter, Otto Bohuš

5. Pište jako copywriter

Otto Bohuš

Pravděpodobně máte web, který nyní budete mnohem více používat. Zajistěte mu lákavý obsah. A napište si ho sami. Uznávaný český copywriter Otto Bohuš vám s tím pomůže. Přehledně, výstižně a bez obalu se dozvíte vše potřebné.

Audiokniha Jak uzavírat nové obchody, Richard Denny

6. Jak uzavírat nové obchody

Richard Denny

Každé podnikání potřebuje zákazníky. Audiokniha pro každého, kdo pro své povolání potřebuje znát, jak efektivně prodávat a jaké je nutné mít dovednosti k získání nových zákazníků a obchodů. Zkrátka, uzavírejte nové obchody jednoduše.

Audiokniha Komunikací k Vítězství, Richard Denny

7. Komunikací k Vítězství

Richard Denny

Naučte se správně komunikovat a najděte si hřejivé místo na obchodním výslunní. Tato audiokniha je zaměřená na prodej a obchodní komunikaci. Obsahuje praktické rady, jak řídit dobrou konverzaci a obchodní jednání.

Audiokniha Nikdy nedělej kompromis, Chris Voss

8. Nikdy nedělej kompromis

Chris Voss

Domluvení obchodu však není pouze o komunikaci, ale o strategii vyjednávání. Nikdy nedělej kompromis je strhující, nenahraditelná příručka vyjednávacích technik, vybroušených během zajímavé kariéry Chrise Vosse, který desítky let působil jako hlavní vyjednavač FBI s únosci.

Audiokniha Jak prokouknout lež a odhalit pravdu, Jack Nasher

9. Jak prokouknout lež a odhalit pravdu

Jack Nasher

Může se vám také hodit umět prokouknout, když vám někdo lže. Uznávaný psycholog na velkém množství příkladů ze světa tajných služeb a 5 principech prozrazuje, jakým způsobem lze naše pozorovací schopnosti vycvičit tak, aby vám už žádný klam neunikl.

Audiokniha Hluboká práce, Cal Newport

10. Hluboká práce

Cal Newport

Ať chcete nebo ne, neobjedete se bez hluboké práce. Naučte se na práci soustředit. Soustředění a hluboká práce vedou k lepším výsledkům. Naučte se rychle pochopit složité problémy a využít nabyté znalosti v praxi. S touto audioknihou si je osvojíte celkem rychle.

Audiokniha Konec prokrastinace, Petr Ludwig

11. Konec prokrastinace

Petr Ludwig

Pokud máte naopak problém s chorobným odkládáním svých úkolů, pomůže vám s tím bestseller Petra Ludwiga. Díky jednoduchým nástrojům a každodenním návykům porazíte svou prokrastinaci a dokážete udělat více věcí.

Audiokniha Nastavení mysli, Carol Dweck

12. Nastavení mysli

Carol Dwecková

Potřebujete se více motivovat? Díky této audioknize se dozvíte, jak jednoduché přesvědčení o vás samotných řídí velkou část vašeho života. Ovlivňují to, co chceme, a zda to nakonec opravdu získáme. Pochopte fungování nastavení své mysli a využijte svůj potenciál naplno.

Audiokniha Génius v nás, Tina Seelig

13. Génius v nás

Tina Seeligová

Kreativita není dar, se kterým se člověk musí na rodit. Je to dovednost. Dovednost, kterou se můžete naučit i vy. Tina Seelig vede na Stanfordu kurz kreativního myšlení, v audioknize zkušeně dekóduje kreativitu a nabízí sadu nástrojů a zásad k posílení tvůrčího génia.

Audiokniha Nepostradatelní, Seth Godin

14. Nepostradatelní

Seth Godin

Pokud se snažíte udržet si práci, v té současné jste nespokojení nebo hledáte práci novou. Bylo by dobré stát se pro firmu nepostradatelným pilířem. Nyní je načase začít na sobě trvale a usilovně pracovat. Objevte své schopnosti, díky kterým dokážete vytvořit něco úžasného.

Audiokniha Designérem vlastního života, Bill Burnett a Dave Evans

15. Designérem vlastního života

Bill Burnett a Dave Evans

Netušíte, co vlastně chcete, kam se vrtnout a jak se realizovat? Spokojený život znamená pro každého něco jiného. Navrhněte si ten svůj, přesně na míru svým potřebám. Díky této audioknize zjistíte, proč je tak výhodné řešit svůj život jako designér.

Audiokniha Velká kniha fuckupů, Tomáš Studeník, Ivan Brezina

16. Velká kniha fuckupů

Tomáš Studeník a Ivan Brezina

Všechno vždy neklapne tak, jak bylo zamýšleno. Známé a zdánlivě vždy úspěšné české osobnosti by mohly vyprávět. V této audioknize vás čeká ponaučení z téměř 40 skutečných příběhů, které zazněly na českých Fuckup Nights.

Audiokniha Nauč se to!, Peter Brown, Henry Roediger a Mark McDaniel

17. Nauč se to!

Peter Brown, Henry Roediger a Mark McDaniel

Spoustu nových věcí se budete muset naučit. Kašlete však na biflování. Nasypte si to do hlavy jednodušeji a rychleji. Konkrétní fungující metody učení založené na vědeckých poznatcích, které přinášejí rychlé a nejlepší výsledky.

Audiokniha Zdravá střeva, Erica a Justin Sonnenburgovi

18. Zdravá střeva

Erica a Justin Sonnenburgovi

Většina z nás je doma zavřená už nějakou dobu a stravujeme se různě. Bylo by fajn zase získat kontrolu nad svou váhou, náladou a zdravím. Mikrobiota našich střev nás ovlivňují mnohem více, než jsme si dosud mysleli. Audiokniha obsahuje i recepty.

Audiokniha Tajný život stromů, Peter Wohlleben

19. Tajný život stromů

Peter Wohlleben

Pro chvíle odpočinku vám určitě přijde vhod audiokniha, která vás provede krásami a tajemstvími lesa. Peter Wohlleben, zkušený lesník, vám ukáže les ze zcela nové stránky. Bude se vám to líbit natolik, že se půjdete projít.

Audiokniha Moudrost lesa, Peter Wohlleben

20. Moudrost lesa

Peter Wohlleben

Další audiokniha Petera Wohllebena, tentokrát o tom, že les má schopnost dostat z lidí to nejlepší. Objevte s ním kouzlo přírody a zkuste hluboce porozumět životu a soužití stromů. Následně porozumíte i více sami sobě.