6 audioknih, které pomáhají

06.03.2020
Autor: ProgresGuru

V rámci soutěže Audiokniha roku 2019 bylo nominováno 6 našich audioknih. Máme z toho radost. Do konce víkendu si je u nás proto můžete koupit za zvýhodněnou cenu. Ale nejen z tohoto důvodu. Celou částku z tohoto prodeje posíláme(te) hned v pondělí Maxíkovi na transparentní účet, aby měl radost i někdo jiný. Proč? Kdo je Maxík?  

6 audioknih, které pomáhají

Možná jste v posledních dnech zaregistrovali v médiích a na sociálních sítích příspěvky, kdy rodiče Maxíka žádají o finanční pomoc na záchranu svého téměř dvouletého syna. Ten trpí Spinální muskulární atrofií II. stupně. Rodiče potřebují sehnat peníze, hodně peněz. A aby toho nebylo málo, potřebují je sehnat rychle. Zolgensma je nejdražší lék na světě, jeho cena je 2 00 000 euro a není hrazen pojišťovnou. Jedná se o absolutní převrat v léčbě genetických onemocnění, hlavní podmínkou je však aplikace do 2 let věku dítěte.

Tento víkend tak u nás probíhá výjimečná a spontánní akce, kterou bychom rádi pomohli. V rámci soutěže Audiokniha roku 2019 bylo nominováno 6 našich audioknih. Právě tyto vybrané tituly, jsou u nás do neděle 8. 3. 2020 za "lehce" zvýhodněnou cenu. Hned v pondělí celou částku z těchto prodejů odešleme na transparentní účet Maxíka. Počet prodaných audioknih a výslednou částku samozřejmě zvěřejníme i tady.

A nezapomeňte, že audioknihu můžete dát i jako dárek. Uděláte tak radost nám, sobě, Maxíkovi, jeho rodičům a ještě někomu dalšímu :)

Přejeme pěkný víkend. 

Edit: V pondělí 9. 3.  2020 jsme na transparentní účet Maxíka poslali 10.500 Kč. Děkujeme za spolupráci