Už 7 let vydáváme rozvojové audioknihy ke stažení

14.02.2020
Autor: ProgresGuru

Dnes slavíme 7 let od založení vydavatelství ProgresGuru a chtěli bychom vás pozvat na narozeninovou akci do našeho e-shopu. Vstup zdarma, všechny audioknihy ke stažení za 179 Kč. Přejeme příjemnou zábavu.

Už 7 let vydáváme rozvojové audioknihy ke stažení

V nabídce máme přes 140 rozvojových audioknih, určitě si vyberete

VSTUP DO E-SHOPU

 

Edit 17. 2. 2020 9:30 hod

Včera o půlnoci jsme ukončili naši narozeninovou akci. Zájem byl obrovský, děkujeme a opravdu si vážíme vašeho zájmu.

Naše servery veškerý nápor zvládly. Nemáme technické problémy, všechno se jen výrazně zpomalilo. Všechny objednávky právě vyřizujeme a pokud vám nejdou některé audioknihy zatím stáhnout, prosím o trpělivost. Audioknihy se neustále generují na serveru a jakmile budou hotové a přiřazené k vašemu účtu, půjdou stáhnout. Do té doby můžete zakoupené audioknihy poslouchat přes naše mobilní aplikace (iOS aktualiazce vyjde dnes - dark mode, další úprava během týdne). 

Většina prodaných audioknih bude dostupná ke stažení ještě dnes, nejpozději zítra.

Děkuji za pochopení této "výjimečné" situace a přeji pěkný den

 

Vysvětlení současného stavu:

Server vytváří mp3 kopie tímto způsobem. Do zdrojového souboru audioknihy (WAV) se vloží transakční vodoznak, překonvertuje se na formát mp3, zazipuje a přiřadí k vyřízené objednávce. Tento proces trvá několik desítek minut, v závislosti na délce audioknihy.

Aby naši zákazníci nemuseli na tento proces čekat, máme předchystány mp3 kopie jednotlivých audioknih, které následně jen přiřazujujeme k objednávce. Tento proces trvá do 1 minuty. Jakmile se předchystané kopie použijí, zbytek se dle různých parametrů a podmínek začne generovat. To jediné nyní způsobuje to, že máte u audioknihy "připravuje se", nebo že odkaz ke stažení je nefunkční. Jakmile se vaše kopie vytvoří, audiokniha půjde stáhnout, odkaz se stane funkčním.

Určitě si pamatujete, že o narozeninové akci v roce 2019 jsme řešili podobný problém. Na letošní akci jsme se tak náležitě připravili. V průběhu roku jsme udělali značné množství úprav, přešli na výkonnější servery, audioknihy generujeme v několika vláknech současně, většinu věcí jsme vyladili a výrazně zrychlili. Pro akci jsme si předchystali 2x tolik mp3 kopií, kolik jsme prodali v roce 2019. A to jich opravdu nebylo málo.

Nestačilo to. Všechny předchystané kopie se vyprodaly během pátečního odpoledne. Nicméně, nyní je většina audioknih již připravená a začínáme je nahrávat k uživatelským účtům. To nyní bude trvat několik hodin. Děkujeme za trpělivost.