Autor Simon Sinek
Interpret Gustav Bubník, Ondřej Halámek
Délka 18 hod 18 min
Velikost 1,45 GB
Typ Audioknihy kompletní
Formát MP3 ke stažení

Vůdcovství - Simon Sinek

Jak být skutečným lídrem úspěšné firmy

běžná cena

668 Kč

599 Kč

Bez 10 % DPH 544,55 Kč

  • Autor:Simon Sinek
  • Interpret:Gustav Bubník, Ondřej Halámek
  • Délka:18 hod 18 min
  • Velikost:1,45 GB
  • Typ:Audioknihy kompletní
  • Formát:MP3 ke stažení

Popis audioknihy

Zeptejte se Proč a pak se stanete skvělými lídry

Chcete být opravdovým lídrem? Vést firmu efektivně? A chcete, aby vás to všechny bavilo? Pak byste neměli minout 2 bestsellery světoznámého marketingového konzultanta Simona Sineka.

Audiokniha Lídři jedí poslední vám je studnicí rad a tipů, jak vést fungující tým založený na spolupráci, nikoli rivalitě. Tým, který pro dosažení společného cíle udělá prakticky cokoliv. Jako kulturní antropolog navíc autor vnáší do problematiky přidanou hodnotu v podobě základních principů lidské biologie, které ovlivňují naše chování ve skupině.

Proč byste to měli dělat? Ptáte se dobře, protože Začít s proč je základ. Stejnou otázku si pokládali a pokládají nejúspěšnější byznysmeni. Vyvarujte se chyb, které už udělaly tisíce lidí před vámi. Naučte se myslet, jednat a komunikovat tak, abyste byli pro ostatní inspirací. Staňte se vůdčí osobností.

Začněte s „Proč“

Načerpáte know-how z mnoha výzkumů a osobní praxe autora – Simona Sineka, který v současné době přednáší a školí, mimo jiné pro Microsoft, AOL, SAP nebo americký Kongres. Tyto knížky získaly titul bestselleru podle The New York Times i Wall Street Journal. To už má nějakou váhu.

Seznam kapitol

Audiokniha Inner Game pro manažery: W. Timothy Gallwey
0:00
0:00

Inner Game pro manažery

W. Timothy Gallwey

Čte: Aleš Zbořil