Autor Austin Kleon
Interpret Ondřej Halámek
Délka 1 hod 57 min
Velikost 155 MB
Typ Audiokniha kompletní
Formát MP3 ke stažení

Ukaž, co děláš! - Austin Kleon

Nechte se objevit

199 Kč

Bez 10 % DPH 180,91 Kč

 • Autor:Austin Kleon
 • Interpret:Ondřej Halámek
 • Délka:1 hod 57 min
 • Velikost:155 MB
 • Typ:Audiokniha kompletní
 • Formát:MP3 ke stažení
 • Vydavatel:Jan Melvil Publishing

Popis audioknihy

Ven s tím, co děláte. A hlavně tam, kde to má smysl

Schováváte si své nápady do šuplíku? Bojíte se ukázat na Facebooku, na Twitteru, nebo kdekoliv na sociálních sítích, co zrovna kutíte?

Ven s nimi, radí audiokniha Ukaž, co děláš, pokračování bestselleru Kraď jako umělec.

Zapomeňte na sdílení fotky svého oběda, nebo „prima selfíčko“ z venčení psa. Prezentujte, kde jste se inspirovali, co právě tvoříte a motivujte tak i ostatní. Proč?

Protože se vám to vrátí. Vybudujete si osobní značku a klienti se sami pohrnou

Audiokniha v 10 principech radí:

 1. Nemusíš být génius
 2. Mysli na proces, nikoli na výsledek
 3. Sdílej něco malého každý den
 4. Pootevři svůj šuplík kuriozit
 5. Vyprávěj dobré příběhy
 6. Uč, co umíš
 7. Nezměň se v lidský Spam
 8. Nauč se přijímat rány
 9. Zaprodej se
 10. Vydrž.

Je to inspirativní, podložené praxí a funguje to. Takže poslouchejte a ukažte se!

O autorovi:

Austin Kleon je autorem bestsellerů Kraď jako umělecJeď dál a poezie tvořené z novinových výstřižků Newspaper Blackout. Tyto knihy se prodaly v milionových nákladech a byly přeloženy do více než 20 jazyků. Kromě těchto úspěchů často přednáší o kreativitě pro velké společnosti, jakými jsou např. Pixar, Google, TEDx, The Economist a další. Jeho práce uveřejňují New York Times, The Wall Street Journal, The Atlantic a vystupuje v televizních a rozhlasových pořadech. Žije se ženou a dvěma syny v Austinu v Texasu.

Seznam kapitol

 • 00 Nový způsob myšlení
 • 01 Nemusíš být génius
 • 02 Mysli na proces, nikoli na výsledek
 • 03 Sdílej něco malého každý den
 • 04 Pootevři svůj šuplík kuriozit
 • 05 Vyprávěj dobré příběhy
 • 06 Uč, co umíš
 • 07 Nezměň se v lidský spam
 • 08 Nauč se přijímat rány
 • 09 Zaprodej se
 • 10 Vydrž

Hodnocení

Hana Hamerníková

Kniha „Ukaž, co děláš“ posluchači v podstatě vysvětlí, proč je proces důležitější, než výsledek a že úspěch zpravidla nevzniká přes noc, nýbrž tím, že dáte lidem nakouknout pod pokličku toho, co děláte. Kniha byla kvalitně načtena a ráda si ji poslechnu znovu. Myslím, že každý, kdo něco tvoří, si tam najde nějaký aha moment, který jej posune kousek dál. Doporučuji.

Markéta

Jsem fanynkou Kleonových mini knih a váhala jsem, jestli se mi budou líbit i v audio verzi – vždyť přeci výtvarný/grafický element v knihách má dost výraznou úlohu. A jo! Tahle audiokniha je skvělá i tak a vřele ji doporučuji! Pouštím si vždy, když potřebuji nastartovat svou kreativitu, protože to vážně funguje! Nejsou to jen nějaké plané řeči, ale opravdu vám dá reálné tipy, jak svou tvorbu v dnešní době prezentovat.

Martin

Kniha je skvelým pokračovaním tentokrát zameraná na to, akým spôsobom kreatívny človek môže prezentovať svoju - ako ktorú, ako a koľko? - časť kreativity. Dala by sa považovať aj za návod, ako sa prezentovať, koľko a prečo. Skvelá kniha.

Petr Čihák

Tato kniha se mi příliš hluboko do paměti nezaryje....

Mužom.sk

Kniha funguje samostatne, ale aj ako prirodzené pokračovanie knihy Kradni jako umělec. Verím, že má potenciál nadchnúť umelcov, ale aj “štandardnejšie” povolania. Kreativita je totiž univerzálna a kniha povzbudzuje k tomu, aby ste svoj potenciál vytiahli na svetlo. Aby sa to stalo, prichádza autor s konkrétnymi tipmi a radami. Kto neskúsi, nevyhrá.

Zuzy

Nahovorené prjemným hlasom. V aute sa mi počúvala veľmi dobre. Našla som tam presne to čo som chcela nájsť. Splnina moje očakávania. Aj vďaka tejto knihe som prišla na nové užitočné nápady k mojim projektom. Odporúčam!

Martin Kováč

Skvelá kniha. Neviem, prečo je považovaná za motivačnú literatúru. Ja v nej vidím sprievodcu kreatívnym procesom. Mám ju ako audio, ebook aj tlačenú. Treba pozrieť aj Kraď jako umělec

Martin Novotný

Kniha obsahuje spoustu zajímavých a bezpochyby i užitečných tipů jak se nejlépe se svým oborem zviditelnit pro ostatní lidi a probudit v nich zájem o to, co děláte. Těm, kteří chtějí začít podnikat, nebo začít fungovat jako freelancer to poskytne pár dobrých rad a vyvrátí pár mýtů. Nedostatek této audioknihy vidím ve zvukovém zpracování (působí to jako by byla kniha načtena doma a nikoliv v profi studiu) a také narátorův přednes občas p... více

Jiri

Super myslenky.

Vláďa Novotný

Po kvalitativně slabším Kraď jako umělec jsem čekal jaká bude Kleonova další kniha. A popravdě se skvěle povedla. Nejenže ujasňuje jak a co máš sdílet se světem, ale hlavně vysvětluje PROČ to máš dělat. Toto vysvětlení pak zásadně mění pohled na sdílení Vaší práce ostatním lidem, aby nakoukli pod pokličku a neviděli jen hotové výsledky. Kleon celý proces vysvětluje velice lidsky a popisně. Vy díky tomu zjistíte, že pravidla doby m... více

Martin

Kniha obsahuje spoustu zajímavých a bezpochyby i užitečných tipů jak se nejlépe se svým oborem zviditelnit pro ostatní lidi a probudit v nich zájem o to, co děláte. Těm, kteří chtějí začít podnikat, nebo začít fungovat jako freelancer to poskytne pár dobrých rad a vyvrátí pár mýtů. Nedostatek této audioknihy vidím ve zvukovém zpracování (působí to jako by byla kniha načtena doma a nikoliv v profi studiu) a také narátorův přednes občas p... více

Audiokniha Jeď dál: Austin Kleon
0:00
0:00

Jeď dál

Austin Kleon

Čte: Ondřej Halámek

Audiokniha Kraď jako umělec: Austin Kleon
0:00
0:00

Kraď jako umělec

Austin Kleon

Čte: Petr Tlustý

Audiokniha GÉNIUS v nás: Tina Seelig
0:00
0:00

GÉNIUS v nás

Tina Seelig

Čte: Tereza Richtrová