Autor Richard Denny
Interpret Michal Švarc
Délka 4 hod 36min
Velikost 339 MB
Typ Audiokniha kompletní
Formát MP3 ke stažení

Jak být úspěšný - Richard Denny

Odemkněte váš potenciál k dosažení úspěchu a štěstí

279 Kč

Bez 10 % DPH 253,64 Kč

 • Autor:Richard Denny
 • Interpret:Michal Švarc
 • Délka:4 hod 36min
 • Velikost:339 MB
 • Typ:Audiokniha kompletní
 • Formát:MP3 ke stažení
 • Vydavatel:ProgresGuru

Popis audioknihy

Jedním z pojmů, který se nejhůř definují, je úspěch.

Musíte být svým vlastním soudcem toho, co úspěch znamená pro vás. Pro někoho znamená úspěch přežívání od jednoho jídla k druhému, pro jiného to může být stálé zaměstnání, pro dalšího zase oproštění se od starostí. Vydejte se tak s touto audioknihou na cestu, při které dokážete dosáhnout vašich nejvyšších tužeb a stanete se úspěšnými, ať už to pro vás znamená cokoliv. Autorův přístup nabízí rozmanitý mix vyzkoušených, ověřených a otestovaných přístupů. Vystavte tedy svůj mozek novým myšlenkám, radikálnímu myšlení a znalostem.

Audiokniha má určitou logickou strukturu, přesto je ale sestavena tak, abyste se do ní mohli ponořit a vytáhnout si jen to, co vám osobně vyhovuje.

V průběhu budete prozkoumávat úžasnou sílu lidské mysli a důležitost investic do sebe sama. Podíváte se na time management, osobní plánování, sebeřízení a stanovování cílů. Poskytuje metody pro hodnocení silných a slabých stránek, metody pro tvorbu sebehodnocení a sebejistoty a techniky pro vizualizaci úspěchu.

V této audioknize se nebude vaše naděje zakládat na rychlém zbohatnutí.Bude založena na tom, čeho můžete dosáhnout. Tyto principy, myšlenky a koncepty autor osobně vyzkoušel a ujišťuje, že fungují. Přinesly úspěch jemu samotnému, jeho rodině, klientům i bezpočtu dalších. Zjistíte, že úspěch je k mání a čeká na vás.

Z audioknihy:

Nebudu se nijak omlouvat za to, že mnohé z myšlenek a konceptů v této audioknize nejsou žádnou novinkou. Jsou to základní principy úspěchu. Díky svému zaujetí pro co nejlepší pochopení lidského úspěchu jsem se toho hodně naučil čtením a nasloucháním lidem, kteří jsou moudřejší a úspěšnější než já. Mám to štěstí, že myšlenky a koncepty systému „vašeho osobního úspěchu“ jsem mohl učit i sám používat, a také sdílet s bezpočtem ostatních, kteří také dosáhli bohatství a úspěchu. Příběhy a analogie, které jsou v této audioknize hojně používány, mají za cíl zdůraznit myšlenky, systémy a poselství, která vedou k úspěchu.

Třetím základem štěstí je učinit někoho šťastným. Je téměř nemožné nebýt šťastný, když potěšíte někoho jiného. Není možné nebýt úspěšným, když k úspěchu pomáháte někomu jinému. A jak dokázalo mnoho úspěšných podnikatelů, ať už záměrně nebo bezděčně, když pomáháte ostatním, aby byli finančně úspěšní, zvýší se i vaše bohatství.

Abyste dosáhli opravdového úspěchu, například ve formě finanční nezávislosti, pracovního úspěchu nebo vynikajícího sportovního výsledku, musíte zajistit, že vám vaše cíle přinesou štěstí. Jinak nebudou k ničemu. Když v této audioknize zmiňuji úspěch, je ve své podstatě spojen se štěstím. Úspěch bez štěstí není úspěch.

Prodali byste svůj mozek za čtyři miliony, deset milionů, nebo sto milionů? Samozřejmě že ne, ale většina z nás naprosto podceňuje to nejúžasnější vybavení, se kterým jsme se narodili. Vaše bohatství, zabezpečení, štěstí a úspěch jsou do velké míry závislé na tom, co už ve skutečnosti máte.

Jedna z nejlepších investic, které můžete udělat, je do sebe samotného. Zajděte si na přednášku nebo seminář. Vystavte svůj mozek novým myšlenkám, radikálnímu myšlení a znalostem. Dejte mu příležitost číst. Nechejte jej, ať se učí z videí a nahrávek. Jde o malou cenu za investici, která se může pro vás a vaši rodinu nevýslovně zhodnotit.

Je důležité chápat, že nízké sebehodnocení se většinou samo podporuje a udržuje. Máme sklony k jednotvárnému chování, k neustálému přehrávání starých vzorců. Náprava je jednoduchá - musíte změnit to, jak se vidíte.

Seznam kapitol

 • 00 Úvod
 • 01 Cesta k úspěchu
 • 02 Váš nejcennější majetek
 • 03 Věřte si
 • 04 Jak mít štěst&iacute
 • 05 Váš nejdůležitější zdroj
 • 06 Sebeřízení
 • 07 Smysl vašeho života
 • 08 Osobní plánování
 • 09 Používání vizualizace
 • 10 Úspěšný přístup
 • 11 Překonávání překážek
 • 12 Zvládání odmítnutí
 • 13 Negativita
 • 14 Neodolatelné nadšení
 • 15 Sebemotivace
 • 16 Komunikace
 • 17 Úspěch v rodině
 • 18 Finanční úspěchy

Hodnocení

Michaela_

Kniha obsahuje veľa motivačných myšlienok. Vôbec nie je len o tom ako zarábať. Tomu sa autor venuje až v poslednej kapitole. Myslím, že si v nej každý nájde to, čo ho osloví. Rozhodne sa k tej knihe vrátim. Niektoré myšlienky sa oplatí počuť aj viac krát. Odporúčam túto knihu a neľutujem, že som si ju kúpila.

Petr

Kniha shrnuje vše od time managementu přes motivaci až po rodinné vztahy. Dobré je shrnutí na konci každé kapitoly. Trošku jsem tam hledal tu část nadpisu "sám před sebou", čekal jsem větší důraz na nastavení vlastního mozku k pozitivnímu vnímání sebe sama.

Marek

Autor díky vlastním zkušenostem předkládá praktické rady, které opravdu fungují. Děj knihy popisuje krok za krokem cíle pro sebepoznání. Vzniká tak sebedůvěra, která pomáhá překonat nezdary, udržuje motivaci a nastavuje vlastní cíle. Obsah knihy dovede posluchače k objevení štěstí, jak v práci, tak doma. Kniha splnila mé očekávání, má dobrý zvuk a obsah je zajímavý. Kniha patří svou kvalitou mezi další zdařilé knihy autorů jako je... více

Marek

Autor díky vlastním zkušenostem předkládá praktické rady, které opravdu fungují. Děj knihy popisuje krok za krokem cíle pro sebepoznání. Vzniká tak sebedůvěra, která pomáhá překonat nezdary, udržuje motivaci a nastavuje vlastní cíle. Obsah knihy dovede posluchače k objevení štěstí, jak v práci, tak doma. Kniha splnila mé očekávání, má dobrý zvuk a obsah je zajímavý. Kniha patří svou kvalitou mezi další zdařilé knihy autorů jako j... více

hana

Velmi inspirativni

Audiokniha Drive / Pohon: Daniel Pink
0:00
0:00

Drive / Pohon

Daniel Pink

Čte: Aleš Procházka

Audiokniha Jak se zbavit starostí a začít žít: Dale Carnegie
0:00
0:00

Jak se zbavit starostí a začít žít

Dale Carnegie

Čte: Jan Hyhlík

Audiokniha Jak zbohatnout aneb co chudí lidé nevědí: Vladimír Procházka
0:00
0:00

Jak zbohatnout aneb co chudí lidé nevědí

Vladimír Procházka

Čte: Jaroslav Ludvík

Audiokniha Vnitřní svět vítězů: Marian Jelínek
0:00
0:00

Vnitřní svět vítězů

Marian Jelínek

Čte: Bohdan Tůma

Audiokniha O Honzově štěstí: David Zonyga
0:00
0:00

O Honzově štěstí

David Zonyga

Čte: Gustav Bubník

Audiokniha Motivací k Vítězství: Richard Denny
0:00
0:00

Motivací k Vítězství

Richard Denny

Čte: Gustav Bubník