Autor Chriss Voss
Interpret Petr Hanák
Délka 9 hod 09 min
Velikost 485 MB
Typ Audiokniha kompletní
Formát MP3 ke stažení

Nikdy nedělej kompromis - Chriss Voss

Vyjednávej tak, jako by ti šlo o život

319 Kč

Bez 10 % DPH 290,00 Kč

 • Autor:Chriss Voss
 • Interpret:Petr Hanák
 • Délka:9 hod 09 min
 • Velikost:485 MB
 • Typ:Audiokniha kompletní
 • Formát:MP3 ke stažení
 • Vydavatel:Jan Melvil Publishing

Popis audioknihy

Získejte konkurenční výhodu v práci i osobním životě díky technikám bývalého hlavního vyjednavače FBI

Nikdy nedělej kompromis je strhující, nenahraditelná příručka vyjednávacích technik, vybroušených během zajímavé kariéry Chrise Vosse, který desítky let působil jako hlavní vyjednavač FBI s únosci. Dnes patří k nejvyhledávanějším lektorům prestižních podnikatelských škol a současně působí jako poradce velkých společností při jejich strategických jednáních.

Vossovy techniky již prokázaly funkčnost v mnoha náročných situacích, od osvobození rukojmích po úspěšné miliardové fúze. A nyní je můžete využít i vy: ve své práci, pro získání lepšího místa, vyššího platu, či dokonce při přesvědčování svých dětí. Audiokniha se navíc poslouchá lehce jako beletrie, protože autor svůj výklad prokládá napínavým popisem událostí, v nichž se Vossovi a jeho kolegům z FBI podařilo uspět v situacích, kdy šlo o všechno: o lidské životy.

V audioknize se dozvíte :

jak používat metody aktivního naslouchání, zejména zrcadlení, mlčení a hlas nočního DJ

jak zklidnit situaci a vyvolat v protějšku pocit bezpečí, aby se nebál odhalit jak rozlišit mezi tím, co dotyčný chce a co nezbytně potřebuje

co to je taktická empatie a jak používat tzv. labeling

jak odzbrojit druhého v jeho stížnostech vůči vám

proč je „ne“ tím nejlepším začátkem a jak ho dosáhnout jak lze přimět druhou stranu k e-mailové reakci

co to jsou kalibrované otázky a jak je použít k nasměrování energie protějšku k řešení vašich problémů

jak efektivně smlouvat i v případě, že jednáte s agresivním protivníkem či se potýkáte s urážkami

Seznam kapitol

 • 00 Nová pravidla
 • 01 Buďte zrcadlem
 • 02 Neprožívejte jejich emoce, pojmenujte je
 • 03 Pozor na "ano" - kouzlete s "ne"
 • 04 Tři kritická slova, která okamžitě změní každé vyjednávání
 • 05 Umění ohýbat realitu
 • 06 Vytvořte iluzi kontroly
 • 07 Zajistěte realizaci
 • 08 Tvrdě smlouvejte
 • 09 Jak najít černou labuť
 • 10 Dodatek

Hodnocení

Robo Držík

Ide o skvelo napísanú a na hovorenú knihu. Otvára ďalší pohľad na spôsob komunikácie s jasným cieľom nasmerovať druhých vašim smerom. Je aplikovateľná v mnohých situáciach. Vyjednávanie v bežnom živote prebieha veľmi krátko preto vedieť správne klásť otázky je \"životne\" dôležité. Doporučujem.

Vláďa Novotný

První kniha, kterou jsem dal na jeden zátah (Čtyřlístek v 2 třídě se nepočítá :). Je to fascinující bible a vhled do toho, jak ohýbat společenská pravidla a využívat jich ve svůj prospěch. Díky ní jsem usmlouval neuvěřitelné ceny u čehokoliv, k čemu jsem jí použil a vždycky když ji poslouchám znova (což je každé dva měsíce - ano, až tak je dobrá), tak mám chuť jít vyjednávat k FBI a nebo si aspoň pustit film Vyjednavač. Kniha je čirou e... více

Andy

skutočné príbehy prepletené s návodom na správne vyjednávanie čohokoľvek. pre mňa zaujímavé a pútavé. už len ostáva zaviesť do života. Odporúčam hlavne pre nerozhodné povahy, dokáže naštartovať tým správnym smerom.

Peter

Audiokniha stvorena pre začiatočníkov v obore manipulácie. zo začiatku najskôr monotónny príbeh, ale najmä druhá polovica knihy plná použitelných príkladov do praxe. Urcite odporúčam vypočuť a aplikovať okamžite.

Radek Novák

Tak toto byl opravdový zážitek! Každou vteřinu knihy jsem doslova hltal. Perfektně zpracované, názerné ukázky i zajímavý příběh autora vás jednoduše nechá od knihy jen tak odejít. Některé techniky jsme i hned vyzkoušel a musím říci, že opravdu fungují. Jen doufám, že tuto knihu nebude číst moc lidí, pak už by to trochu postrádalo význam :-)

Zuza

Uzitecna kniha, ktera zmenila muj pristup k vyjednavani. Uplatnila jsem okamzite a vysledek byl nad ocekavani! Rady jsou prolozeny pribehy z oblasti americke policie a FBI, jako i prace a obchodu. K nekterym pasazim je potreba trpelivosti (pouzitych slov je prilis a myslenka prave jedna), ale vyplati se.

Alnag

Zpočátku jsem byl ke knížce i s ohledem na ultimativní název dost skeptický. Pracuji jako lektor měkkých dovedností a při pročesávání inspirativní literatury potká člověk všechno možné. Nakonec jsem se rozhodl ji vstřebat jako audioknihu s tím, že u tématu vyjednávání mne asi už nic nepřekvapí. Inu překvapen jsem byl. A to mile. Za autorem je cítit letitá praxe, kterou je schopen čtivě a srozumitelně (a využitelně) předat. Nakonec jsem... více

Ondřej Mergl

Na knize se mi líbilo, že její autor vychází z letitých zkušeností vyjednávání se zločinci. Díky příkladům z praxe jsem si při poslechu připadal jako uprostřed nějakého takového přepadení s rukojmími. Některé rady se daly logicky odvodit, ale překvapilo mě, jak pár prostých změn ve stylu konverzace dokáže druhou stranu efektivně odzbrojit. Tipy lze snadno převést do běžného života a určitě si některé z nich ozkouším, minimálně pro... více

Marek

Kniha je plná příběhů, pomocí kterých je opakovaně vysvětlen doporučený postup vyjednávání v různých situacích včetně doporučené přípravy. Moc pěkně zpracované. U některých věcí by se spíše hodila fyzická kniha, abych text viděl a nejen slyšel - např. jednotlivé kroky postupu ve vyjednávání

Mirka

Protože se celý život pohybuji v oblasti komunikace a práce s lidmi, občas vyhledávám podobné knihy. Poprvé jsem se rozhodla ji poslouchat (obvykle spíš čtu očima, ne ušima). Kniha je skvěle napsaná, přijde mi svižná, vtipná a hlavně poučná a mám odzkoušeno, že funguje. Některé rady aplikuji už delší dobu podvědomně a fungují i v našem reálném světě. Bonus je, že je kniha opravdu čtivá. Chvilku jsem si musela zvykat na velice civi... více

Danuše

Kniha prakticky předvádí, jak díky jednoduchým trikům úspěšně komunikovat a to, především v rámci každodenní komunikace. Vyzkoušela jsem TO zatím jen na úrovni rodiny a je až úsměvné, jak to funguje.

Martin

Mnozstvo praktickych prikladov ako vyjednavat. Otestoval som v praxi a naozaj to funguje. Vrelo doporucujem kazdemu kto ma zaujem zlepsit svoje vyjednavacie schopnosti. Interpretacia je taktiez velmi kvalitna.

Petoma

Naprosto výjimečná kniha. Aktuální a komplexní. Doporučuji každému, kdo jen trochu vyjednává, a to jsme skoro všichni. Jen na ten hlas je třeba si chvíli zvykat.

Pavel

To nejlepší v daném oboru!

Stano

Pravdupovediac, som si objednal tento titul s obavami. Začal som počúvať a navštívili ma zmiešané pocity. No po dlhšom a nerušenom počúvaní sa moje obavy rozplývali až nakoniec som počúval toto dielo jedným dychom. Zladil som sa so štruktúrou knihy a stotožnil som sa s jej systémom. Odporúčam!

Ondrej

Fantastická kniha, spousta skvělých tipů a zkušeností převedených do reálného života. Autor skutečně ví, o čem mluví a hlavně to opravdu funguje! Jediná malá výtka patří přednesu, chvílemi mě i uspával.

Jana Kalousova

Inspirativni, zajimave, snadno implementovatelne do bezneho zivota (a opravdu to funguje!)

Martin

Takový inspirativní skvost jsem už dlouho nečetl. Hned jsem část zařadil do běžného života a i do mých přednášek...

DFS

Výjimečně praktické a užitečné informace pro vyjednávání.

Tom

Na realných přikladech autor vysvětluje jak vyjednávat. Vše na konci audioknih shrne i s rychlým návodem. Člověk se u této knihy zamyslí co vše by mohl dělat jinak a kde se třeba nechal vmanipolovat jinými. Velice dobrý přednes od interpreta, neusinal jsem u jeho hlasu jako u jiných interpetů.

Robin

Prvni kniha, kterou si rad poslechnu podruhe.

Láďa

Poučné a plné skvělých návodů i rad. Čtení zajímavé. Doporučuji!

Pavel

Knizka je myslim velmi zajimava nejen pro obchodniky, ale i pro bezny zivot. Propojeni autora s FBI jsem prilis nevnimal, ackoliv je to casto akcentovano. Jde spis o psychologicky exkurz do mysli cloveka a jeho podvedomych reakcich, ktere kazde vyjednavani provazi. Osobne jsem si radu veci uvedomil a jsem rad, ze jsem si na poslech nasel cas. I kdyz papirova verze by v tomto pripade byla asi lepsi, aby se clovek mohl v textu vracet.

Lin

Skvela kniha plna uzitecnych informaci do zivota i pro podnikatele. Urcite si ji budu muset jeste nekolikrat poslechnout, abych si osvojila vsechny metody. Interpretuv prednes mi prisel zezacatku monotonni a ani obsah v prvni hodine me nenadchl, ale jakmile se autor z uvodu prenesl k praktikam, nemohla jsem se uz odtrhnout. doporucuji vsem.

Peter

Celkovo - stojí za to si túto knihu vypočuť. Pre mňa určite praktické rady, a hlavne použiteľné. Určite si ju ešte vypočujem. A nie raz. Interpretácia - nenadchla, ale dá sa. Vadili mi prechody. Príliš rýchle, sekané. Príbeh - občas som sa stratil v množstve slov bez myšlienky a musel som sa vrátiť späť.

tetsuo

Klasická kniha v ktorej sa čitateľ dozvie hlavne to, že rozhodovanie ľudí nie je vôbec riadené pohnútkou "chcem pre seba to najlepšie", ale rôznymi často (z pohľadu druhej strany) iracionálnymi myšlienkami. Autor ukazuje ako tieto mechanizmy využiť alebo obísť k dosiahnutiu želaného stavu. Tiež vysvetľuje, že nie vždy je vhodné dosahovať kompromis. Interpret knihu načítal pomerne dobre až na anglické hláskovanie niektor... více

Sebeprezentace: Otto Bohuš, Michelle Losekoot, Eliška Vyhnánková

Sebeprezentace

Otto Bohuš, Michelle Losekoot, Eliška Vyhnánková

Čte: Gustav Bubník, Tereza Dočkalová

Komunikace: D. a CH. Heath, Richard Denny

Komunikace

D. a CH. Heath, Richard Denny

Čte: Tereza Richtrová, Jaroslav Ludvík

Bezstarostný život s přáteli: Dale Carnegie

Bezstarostný život s přáteli

Dale Carnegie

Čte: Jiří Schwarz, Jan Hyhlík

Audiokniha Komunikací k Vítězství: Richard Denny
0:00
0:00

Komunikací k Vítězství

Richard Denny

Čte: Jaroslav Ludvík

Audiokniha Vyjednejte nemožné: Deepak Malhotra
0:00
0:00

Vyjednejte nemožné

Deepak Malhotra

Čte: Gustav Bubník

Audiokniha Muži jsou z Marsu, Ženy z Venuše: John Gray
0:00
0:00

Muži jsou z Marsu, Ženy z Venuše

John Gray

Čte: Igor Bareš , Antonie Barešová Talacková