zavřít
PROGRES GURU
info@progresguru.cz +420 739 007 900
  • LEAN podnikání
  • Nastavení mysli
  • 1001 myšlenek - žena
  • Elon Musk

Za kvalitu vašeho života je zodpovědná jedna jediná osoba. Tou osobou jste vy. Pouze na vás záleží, kým se stanete v budoucnosti. Pokud jste na této stránce, patříte k lidem, kteří se touží rozvíjet. Cítíte potřebu se vzdělávat. Celý život nás provází mluvené slovo, tak proč toho nevyužít. Níže naleznete veškeré naučné audioknihy, které prodáváme. Ty jsou dále rozděleny do kategorií osobní rozvoj, business (podnikání) a kariéra. Naučíte se s nimi, jak získat to, co chcete. Získáte neomezený přístup k myšlenkám a praktickým radám úspěšných lidí, kteří vám pomohou na cestě za úspěchem. Učte se od nich. Zlepšujte vaše schopnosti, zvyšujte vaše vědomosti a získejte nové dovednosti s minimální časovou náročností. Pamatujte ale, že úspěšní lidé nejsou ti, kteří mají dobré nápady. Úspěšní jsou ti, kteří své nápady realizují. Vyberte si nyní vhodnou audioknihu a to, co uslyšíte, hned vyzkoušejte v praxi. Je načase začít prožívat život, jaký si představujete.

Zajímáte se o osobní rozvoj? První, co musíte udělat, je porozumět sami sobě. To, kým jste, je založeno na vaší povaze a vašich zkušenostech. Můžete se změnit tak, že změníte své zvyky, své myšlenky, co studujete, jak mluvíte, ale hlavně musíte změnit to, co děláte. Už jen tím, že jste zde, jste udělali více než většina lidí. S audioknihami v této kategorii překročíte práh své komfortní zóny a otestujete své možnosti. Pokud v ní zůstanete, jako osobnost nevyrostete. Chcete najít štěstí ve svém životě? Začněte se věnovat řešení problémů, které jsou pro vás důležité. Překonávejte překážky, které vám brání v dosažení cílů. Audioknihy vám pomohou změnit život. Naučíte se čelit výzvám, lépe se soustředit, jak prokouknout lež a odhalit manipulaci, nebo například jak lépe nakládat s časem a být produktivnější. Vaše sebevědomí poroste. Myšlenky, rady a doporučení autorů těchto audioknih nejen inspirují a motivují, ale hlavně opravdu fungují.

Sníte o tom, že jednou budete bohatý a úspěšný podnikatel? Jste nespokojení v současném zaměstnání? Už nějakou dobu uvažujete o rozjetí vlastního byznysu, ale váháte? Už dokonce podnikáte, ale stále přešlapujete na místě? Hledáte inspiraci a nové nápady? Pokud příliš plánujete a moc dlouho přemýšlíte, neměníte své plány v činy a úspěch k vám nemá šanci přijít. Audioknihy z kategorie business vám pomohou změnit vaše myšlení a realizovat své nápady. Pomocí jednotlivých kroků a zkušeností úspěšných vás provedou tajemstvím osvědčených postupů a praktických rad, se kterými dosáhnete svých cílů. Předají vám rady, jak zaujmout ostatní. Dozvíte se, jak získat spokojené zákazníky a uzavírat mnohem více obchodů. Naučíte se vyjednávat, rozpoznat a odolat manipulaci. Naučíte se lépe vést své podřízené, posílíte vlastní disciplínu a sebedůvěru. Podnikat není snadné, ale díky našim audioknihám to bude mnohem jednodušší.

Nejdůležitější otázkou v zaměstnání není to, co v něm dostanete, ale kým se stanete. Jako zaměstnanec nebo manažer jste od rána do večera v práci. Zadané úkoly odvádíte, jak nejlépe dovedete. Máte výsledky, ale na povýšení stále čekáte. Chcete alespoň zvýšit plat. Začněte tedy věci dělat jinak! Váš kariérní postup záleží stále více na vašich vědomostech, zkušenostech a schopnosti používat je v praxi. Začněte poslouchat audioknihy profesního rozvoje. Zvýšíte svou kvalifikaci, zlepšíte své schopnosti a stanete se pro svou firmu nepostradatelní. Nebojte se budovat vaši kariéru. Chyby, které byste udělali, už před vámi někdo udělal. Tak proč se jim poslechem rovnou nevyhnout. Akceptujte své slabé stránky a soustřeďte se na ty silné. Založte vaši novou osobnost na tom, v čem jste od přírody dobří. Houževnatost, disciplína a tvrdá práce hodně pomůžou, ale je plýtváním času a energie soustředit se na to, v čem jste slabí.

Vyhledáváme ty nejčtenější knihy osobního a profesního rozvoje a důkladně je posuzujeme s ohledem na přínos pro naše zákazníky. Vybíráme nejen subjektivně (hodně čteme), ale také objektivně v závislosti na recenzích. Nově připravované tituly jsou jako dělané pro mluvené slovo a splňují velmi přísná kritéria výběru. Všechny naše audioknihy obsahují praktické rady, ověřené metody a odzkoušené postupy, sloužící k vyřešení určitého problému. V této kategorii vám tak nabízíme novinky, které připravujeme a v příštích měsících vydáme v MP3 formátu ke stažení. Věříme, že vám dopomohou k tomu, být úspěšnější a následně mnohem spokojenější. Pomocí jednoduchý pravidel, která budete aplikovat, totiž můžete dosáhnout změn ve svém životě a následně můžete takto ovlivnit i své okolí. Naše audioknihy mají za úkol měnit životy k lepšímu. A to se jim díky vám daří.

Jste akční a rádi vyhledáváte zajímavé nabídky? Pokud to myslíte se svým rozvojem opravdu vážně a chtěli byste získat větší počet audioknih za zvýhodněnou cenu, pak jste zde správně. Připravili jsme pro vás jedinečné akce (výhodné balíčky) na naše audioknihy, které jsou rozděleny podle témat. Rovněž se v této kategorii objevují cenově zvýhodněné audioknihy, na které upozorňujeme registrované zákazníky emailem. Nemusí tedy sledovat neustále naše stránky. Využijte jedinečné nabídky audioknih v MP3 formátu, které vás dostanou z místa, kde jste, tam, kde chcete být. A nezapomeňte. Když nepůjdete za tím, co chcete, nikdy to nebudete mít. Když se nezeptáte, odpověď bude vždy ne. A když nevykročíte vpřed, budete vždy na stejném místě.